Menu

Kurs stylizacji paznokci metodą Combo

Osoby, które pragną poszerzać swoją wiedzę oraz zdobywać nowe kwalifikacje, powinny wybrać kurs przedłużania paznokci metodą combo. Jest to bardzo popularny sposób, stosowany przez stylistki w wielu salonach kosmetycznych.
Serdecznie zapraszamy większe grupy osób m.in. ze szkół lub studiów kosmetycznych.

Program

  • Modelowanie paznokcia żelowo-akrylowego
  • Zdobienia akrylowe na paznokciach żelowych
  • Zdobienia żelowe na paznokciach akrylowych
  • Nakładanie na paznokciach akrylowych żel UV

Korzyści

  • każdy kursant otrzymuje od nas zestaw kosmetyków NEW NAILS – profesjonalnej i cenionej marki
  • szkolenie prowadzone jest w systemie indywidualnym przez wykwalifikowanych pracowników
  • bogaty i unikalny plan nauki i najskuteczniejsze metody warsztatowe poparte długoletnim stażem naszej kadry
  • szkolenie oraz praktyki odbywają się w niewielkich grupach w specjalnych salach, które wyposażone są w sprzęt najnowszej generacji.

Zapisy

Aby zapisać się na kurs,  należy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta, a nasi specjaliści, po ustaleniu wszelkich szczegółów związanych z zapisem, prześlą e-mail potwierdzający zapisanie się na kurs.

Odpłatność za kurs można uiścić kartą, gotówką lub przelewem. Osoby zarejestrowane w urzędzie pracy, mogą ubiegać się  o sfinansowanie kursu z urzędu pracy. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu ze specjalistami Centrum Obsługi Klienta.

Nie tylko podstawowe zasady metody combo

Technika Combo powstała po to, aby łączyć zalety rożnych metod zdobienia paznokci. Paznokcie w stylu Combo to zaawansowane łączenie akrylu z żelem. Metoda ta jest bardzo efektowna i pokazuje, że można tworzyć piękne paznokcie nie ograniczając się tylko do jednej techniki zdobienia.

Czego Cię nauczymy

To od Ciebie będzie zależeć, jaką metodę będziesz stosowała w swoim salonie. Nasi specjaliści w tej dziedzinie pokażą Ci, jak wykonać zdobienia akrylowe na paznokciach żelowych oraz zdobienia żelowe na paznokciach akrylowych.

Różne kombinacje

Manicure metodą combo można wykonywać na wiele różnych sposobów. Wygodne jest zrobienie szkieletu paznokcia z akrylu i zbudowanie Krzywej C żelem. Czasem to żel jest podstawą, a na nim robimy zdobienia kolorowym akrylem. Można też wykorzystać żel nabłyszczający do wykończenia paznokcia akrylowego, przez co polerowanie nie będzie już konieczne. Żel jest doskonałą metodą na zabezpieczenie akrylu przed żółknięciem i przebarwieniami. Ważny jest jednak moment przejścia z jednej metody w drugą i tego dowiesz się na kursie.

Beauty Lux – najlepszy wybór kursów zawodowych

Podczas zajęć z naszymi specjalistami zostanie dokładnie omówiona metoda combo i wiele jej sposobów. Dowiesz się wszystkiego, co będzie mogło Ci się przydać w przyszłej pracy. Podczas indywidualnych zajęć zostaniesz otoczona szczególną uwagą, abyś mogła skończyć kurs z zadowalającymi Cię wynikami.

 

Kursy ze stylizacji paznokci w naszym Instytucie to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!