Menu

Metoda akrylowa i żelowa – szkolenie instruktorskie

Szkolenie instruktorskie to intensywny kurs, który ma na celu znaczące podniesienie kompetencji zawodowych każdego uczestnika zajęć. Pozwala ono również na nabycie wiedzy, która konieczna jest do szkolenia innych osób. W czasie trwania spotkać uczestnicy mają okazję poznać najważniejsze tajniki metody akrylowej i żelowej, a także poszerzyć swoją znajomość teoretycznych zagadnień związanych z tym tematem.

Program

Kurs metody akrylowej i żelowej – szkolenie instruktorskie to intensywne zajęcia, w czasie których wykorzystywane są produkty cenionej firmy NEW NAILS, które wliczone są w koszty kursu. Szkolenie obywa się w oparciu o indywidualne prowadzenie zajęć, co ma za zadanie zmaksymalizować przyswajaną w jego czasie wiedzę. Gwarantuje to najlepsze rezultaty i sprawia, że kompetencje zawodowe uczestników szkolenia są bardzo poszerzone. Sprzyja temu również wieloletnie doświadczenie naszych instruktorów, które jest bardzo istotne w czasie trwania szkolenia.

Uprawnienia i certyfikaty

Każdy uczestnik kursu po jego zakończeniu otrzymuje dyplom, czyli Instruktorski Certyfikat NEW NAILS. Stanowi on potwierdzenie zdobycia wiedzy, która niezbędna jest do przeprowadzania modułowych oraz kompleksowych kursów stylizacji paznokci, które organizowane będą pod patronatem NEW NAILS. Równocześnie to potwierdzenie możliwości wystawiania firmowych certyfikatów NEW NAILS.

Warunki

Kurs metody akrylowej i żelowej – szkolenie instruktorskie nie jest dedykowany dla wszystkich. Aby wziąć w nim udział, uczestnik zobowiązany jest do przestawienia dokumentów, które potwierdzają, że odbył on Zawodowy Kurs Stylizacji Paznokci w szkole Beauty Lux lub innej placówce szkoleniowej, a także prowadził on co najmniej sześciomiesięczną praktykę zawodową. Ważną informacją dla wszystkich zainteresowanych szkoleniem jest niewątpliwie fakt, iż w jego cenę wliczone są kosmetyki i narzędzia wykorzystywane w czasie kursu oraz dyplomy w języku polskim i angielskim.

Metoda „combo” – połącz wiedzę z zakresu paznokci żelowych i akrylowych

Nasze zaawansowane szkolenie obejmuje wiele zagadnień zarówno z technik stosowania akrylu, jak i żelu. Do Twojej dyspozycji oddajemy nauczycieli, którzy pomogą Ci zgłębić posiadaną już wiedzę i doszlifować umiejętności.

Wszystko o paznokciach akrylowych

Możesz mieć pewność, że jeśli czegoś nie potrafisz, z naszym Instytutem się tego nauczysz. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, jaki akryl do paznokci jest najlepszy i nie możesz poradzić sobie z wyborem dobrego akrylu w proszku lub chcesz podszkolić się z uzupełniania paznokci akrylowych, nie wahaj się – wybierz Instytut Beauty Lux.

Na naszym szkoleniu instruktorskim rozwiejesz każde swoje wątpliwości, a także dowiesz się kliku ciekawostek, które z pewnością ułatwią Ci przyszłą pracę.

Poznaj szczegóły wyjątkowego kursu zawodowego

Czy lakiery akrylowe niszczą paznokcie? Jakie wzory na paznokciach wyglądają najefektowniej? Paznokcie w stylu „combo” – zaawansowane łączenie akrylu z żelem. Malowanie paznokci farbkami akrylowymi krok po kroku. Usuwanie akrylu z paznokci.

Wszystko to i jeszcze więcej znajdziesz w Instytucie Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux.

Tajniki paznokci żelowych

Niewątpliwą zaletą manicure żelowego jest to, że mogą stosować go kobiety w ciąży. To samo można powiedzieć o osobach z krótkimi paznokciami, ponieważ można je nakładać zarówno na naturalną płytkę, jak i dostosowane tipsy, które przycina się w odpowiedni sposób.

Zapewne już wiesz, jak krok po kroku wygląda metoda żelowa, ale z nami dowiesz się jeszcze wielu innych przydatnych rzeczy. Oprócz budowy paznokcia żelowego poznasz metody wyboru najlepszego żelu, a sposoby dekoracji paznokci żelowych staną się Twoją specjalnością.

Nowości w paznokciach żelowych

Na kursie stylizacji paznokci w naszym Instytucie dowiesz się o najnowszych trendach. Czym malować wzorki na paznokciach żelowych? Jakie żele stosować na tipsy, a jakie na naturalne paznokcie? Czym nabłyszczać paznokcie żelowe? Czy wybrać żel jednofazowy, czy budujący? Poznasz lepiej folię transferową oraz dowiesz się, czy można wykonać żele bez lampy UV.

Przekazuj wiedzę

Dzięki naszemu szkoleniu, będziesz mogła przekazywać swoją cenną i rozległą wiedzę innym. Będziesz mogła służyć pomocą przy wyborze żeli do paznokci dla początkujących, jak również wybierać profesjonalne żele do paznokci. Dowiesz się, które produkty do paznokci żelowych są najlepsze i jak pozbyć się żelu z płytki paznokcia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń do nas już dziś!