Menu

Zawodowy kurs stylizacji paznokci manicure kombinowany

Manicure kombinowany to zupełnie nowy sposób nakładania lakieru hybrydowego lub tradycyjnego lakieru do paznokci. Polega on na tworzeniu wrażenia, że lakier wyrasta spod skórek. Stosowanie tej techniki sprawia, że odrost pojawia się znacznie później, przez co manicure pozostaje nienaganny dłużej niż w przypadku pozostałych technik.

Program

Wiedza teoretyczna:

Kurs manicure kombinowanego rozpocznie się od omówienia kilku ważnych kwestii teoretycznych, które ułatwią późniejszą praktykę.

W tej części uczestnicy dowiedzą się, jak wygląda zabieg, zdobędą informacje o dezynfekcji i sterylizacji. Ważnym elementem prezentacji teoretycznej będzie ponadto omówienie narzędzi pracy, którymi są cążki, frezy, frezarki (wraz z wymaganym zakresem obrotów) oraz nożyczki. W ten sposób uczestnicy szkolenia dowiedzą się, czym różnią się frezy, cążki i nożyczki do manicure kombinowanego od tych, które wykorzystywane są przy klasycznej technice.

Praktyczne umiejętności:

Po zapoznaniu się z teorią, przyjdzie pora na wcielenie jej w życie. Wśród zadań praktycznych znajdzie się przede wszystkim praca z frezarką i frezami do manicure kombinowanego. Ponadto uczestnicy szkolenia będą mieli okazję przygotować płytkę paznokcia, dokładnie usunąć skórki (za pomocą frezów, cążków i nożyczek), a następnie dokonać aplikacji lakieru pod skórkami.

W obrębie kursu znalazło się również malowanie lakierem hybrydowym i wyrównywanie powierzchni, a także podstawowe zdobienia lakierami hybrydowymi, które pozwalają na uzyskanie modnych efektów: syrenki i holo.

Zapisy

Uczestnictwo w kursie manicure kombinowanego wiąże się z koniecznością zapisu na szkolenie oraz dokonanie za nie opłaty. Uzyskanie szczegółowych informacji możliwe jest za pośrednictwem naszego Centrum Obsługi Klienta.

Czemu warto wiedzieć, czym jest manicure kombinowany?

Kurs manicure kombinowanego to wyjątkowa propozycja, jaką przygotował Instytut Szkoleń Kosmetycznych Beauty Lux z myślą o wszystkich tych, którzy lubią poszerzać kompetencje zawodowe i pragną podążać za zmieniającymi trendami. Tych w kosmetyce nie brakuje, ale manicure kombinowany jest wyjątkową propozycją, która przypadnie do gustu wielu osobom.
Manicure kombinowany to zupełnie nowy sposób nakładania lakieru hybrydowego lub tradycyjnego lakieru do paznokci. Polega on na tworzeniu wrażenia, że lakier wyrasta spod skórek. Stosowanie tej techniki sprawia, że odrost pojawia się znacznie później, przez co manicure pozostaje nienaganny dłużej niż w przypadku pozostałych technik.

Zalety manicure kombinowanego

Przygotowany przez nasz Instytut kurs stylizacji paznokci nauczy Cię wykonywać zjawiskowy manicure kombinowany. Nie wiesz, co to jest? Najwyższa pora się dowiedzieć. Jest to nowatorska technika aplikacji lakieru hybrydowego lub tradycyjnego. Wyróżnia ją nakładanie barwnika tak, aby sprawiał on wrażenie wyrastającego spod skórek. Wyjątkowość tej techniki przekłada się na jej wytrzymałość. Nie ma konieczności ponawiania zabiegu przez znacznie dłuższy czas niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Chcesz zaskoczyć swoje klientki długotrwałym efektem? Wybierz się na kurs manicure kombinowanego.

Teoria i praktyka

Instytut Szkoleń Kosmetycznych Beauty Lux przygotował wyjątkowy kurs zawodowy, który poszerzy znacznie poszerzy kompetencje  każdego uczestnika. Wybór naszych szkoleń to gwarancja zdobycia dużej wiedzy teoretycznej. W czasie zajęć dowiesz się chociażby, w jaki sposób powinna odbywać się dezynfekcja i sterylizacja, a także w jaki sposób wybrać najlepszy sprzęt do przeprowadzenia zabiegu. Na tym jednak nie kończy się tematyka szkolenia. Jego dopełnienie stanowi praktyka. Wszyscy uczestnicy nie tylko dowiedzą się, w jaki sposób można zrobić manicure kombinowany, ale będą mieli okazję go wykonać. Zdobywa wiedza i umiejętności pozwolą Ci zaskoczyć klientki wspaniałym efektem Twojej pracy.

Nie zwlekaj i zapisz się na kurs manicure kombinowanego już dziś.