Menu

Zawodowy kurs manicure i pedicure hybrydowy

Paznokcie hybrydowe wciąż są na czasie. Ich sekret polega na tym, że pozwalają cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami nawet przez 3 tygodnie. Hybrydy nie szkodzą paznokciom, a co więcej – nadają im naturalny i zdrowy wygląd.

Paznokcie hybrydowe, czyli jakie?

Jedną z cech, która odróżnia hybrydy od innych rodzajów stylizacji jest posługiwanie się lakierami hybryd – nail color. Jest to mieszanka lakieru oraz żelu, który utwardza się pod wpływem światła. Ten rodzaj stylizacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem, gdyż preparaty te bardzo łatwo się nakłada, a różnorodność barw sprawia, że często wybierane przez wiele kobiet.

Paznokcie hybrydowe są niezwykle trwałe, gdyż podczas nakładania mieszanki, na płytce wytwarza się warstwa, która zapobiega przez odpryskiwaniem.

Środki do manicure hybrydowego

Preparaty, których używamy do robienia hybryd mają wiele zalet. Oprócz głębokiego koloru i połysku, zapewniają trwałość i gładkość płytki. Nie trzeba długo czekać, aż wyschną, a co więcej, mają dużą odporność na uderzenia.

Jeśli nie jesteś zdecydowana na nakładanie żeli lub akrylu, możesz śmiało skorzystać z paznokci hybrydowych, które nie niszczą płytki paznokcia. Manicure hybrydowy jest odpowiedni dla osób dbających o odpowiednią kondycję swoich dłoni. Jego kolejną zaletą jest to, że nie wymaga poświęcenia mu dużej ilości czasu. Nakłada się go bowiem w niecałą godzinę, a efekt doskonałych paznokci może utrzymać się od dwóch do nawet trzech tygodni.

We współczesnych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na naturalność i zdrowie, dlatego Kurs manicure i pedicure hybrydowy będzie doskonałą odpowiedzią na potrzeby wielu kobiet.

Program

  • Odmiany manicure
  • Paznokcie hybrydowe i ich znaczenie
  • Hybrydy – zalecenia i ograniczenia
  • Omówienie zawartości stosowanych składników
  • Omówienie lamp ledowych oraz UV
  • Odmiany pedicure
  • Cechy pedicure hybrydowego
  • Omówienie preparatów w pedicure hybrydowym
  • Jak usuwać hybrydy

Zapisy

Aby zapisać się na kurs,  należy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta, a nasi specjaliści, po ustaleniu wszelkich szczegółów związanych z zapisem, prześlą e-mail potwierdzający zapisanie się na kurs.

Odpłatność za kurs można uiścić kartą, gotówką lub przelewem. Osoby zarejestrowane w urzędzie pracy, mogą ubiegać się  o sfinansowanie kursu z urzędu pracy. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu ze specjalistami Centrum Obsługi Klienta.

Hybrydy – piękne i trwałe paznokcie

Śliczne paznokcie hybrydowe to wizytówka niejednej kobiety. Chcesz dowiedzieć się, jak się je robi? Wystarczy zapisać się na nasz zawodowy kurs lub jednodniowe szkolenie z manicure hybrydowego.

Stylizacja metodą hybrydową jest jedną z najmodniejszych metod zdobienia paznokci. Na naszym kursie dowiesz się, skąd czerpać inspiracje. Pokażemy Ci wzory na paznokcie hybrydowe. Zobaczysz, jak wygląda zdobienie paznokci lakierem oraz naklejkami wodnymi, a także nauczysz się dobierać kształty paznokci hybrydowych. Dowiesz się też, czy da się przedłużać paznokcie hybrydowe.

Czym są paznokcie hybrydowe?

Metoda ta łączy zalety takich sposobów zdobienia paznokci jak manicure żelowy, akrylowy czy tradycyjny. Kosmetyczka pokrywa paznokcie specjalnym preparatem, który zostaje utwardzony pod lampą UV lub LED. Później stosuje różne metody pokrywania lakierem: pastelowe, tęczowe, ombre, cieniowane lub tradycyjne. Nowe metody umożliwiają także zrobienie szklanych paznokci hybrydowych (glass effect) lub zatopienie w nich różnych ozdób. Można także użyć prostego sposobu, uwzględniającego użycie folii transferowej. Nowością w zdobieniu paznokci hybrydowych są rozmaite pyłki, które nadają niesamowite efekty: syrenki, kameleon, holo, pixel, metaliczne (metal manix). Paznokciom hybrydowym można nadać także odpowiedni kształt m.in.: uniwersalne migdałki, szpice, czy kwadraty.

Co jest potrzebne do zrobienia paznokci hybrydowych?

Sprzęt do paznokci hybrydowych nie jest zbyt skomplikowany, ale trzeba wiedzieć, jak wybrać ten dobrej jakości. Nasi specjaliści pomogą zrozumieć, jakie lampy UV, LED są najbardziej odpowiednie do manicure hybrydowego i które kosmetyki są najmniej szkodliwe dla zdrowia. Oprócz tego, dowiesz się, jakie przybory okazują się najlepsze podczas pracy oraz poznasz akcesoria i pędzelki do zdobienia paznokci hybrydowych. Przekażemy Ci naszą ogromną wiedzę, dotyczącą istotnych szczegółów pracy z paznokciami. Od problemu związanego z bazą, przez odtłuszczacz do paznokci hybrydowych, po pytanie – jaki pilnik wybrać do paznokci hybrydowych. Dzięki naszej wiedzy nauczysz się poprawnie wykonywać manicure hybrydowy tak by utrzymywał się do 21 dni.

Na kolejnych szkoleniach powiemy Ci, jak używać rapidografu, aby stworzyć na każdym paznokciu dzieło sztuki. Dowiesz się, czy paznokcie hybrydowe w ciąży są bezpieczne i jakie są najmniej szkodliwe metody usuwania lakieru hybrydowego.

Beauty Lux oferuje Ci najlepszy kurs malowania i zdobienia paznokci hybrydowych. Krok po kroku dowiesz się, jak zostać profesjonalistką.

Zapisz się na kurs stylizacji paznokci i poznaj najmodniejsze wzory na lato z Beauty Lux!