Menu

Zawodowy kurs mikrodermabrazji

Program

Szkolenie łączy w sobie omawianie zagadnień teoretycznych i ćwiczenia praktyczne, które odbywają się na modelach. Podczas trwania zajęć kursanci dowiedzą się:

  • z jaką częstotliwością można wykonywać zabiegi,
  • jak przebiega zabieg, jakie są jego etapy – wszystko z dokładnym opisem samego zabiegu,
  • jak stosować sprzęt, który wykorzystywany jest w czasie pracy,
  • w jaki sposób pielęgnować skórę po zabiegu i jakich preparatów używać w tym celu,
  • jakie są podstawowe wskazania i przeciwwskazania przy wykonywaniu zabiegu mikrodermabrazji,
  • jakie są najistotniejsze zasady sterylizacji narzędzi wykorzystywanych do pracy.

Program kursu jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Instytutu Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

Korzyści

Szkolenie mikrodermabrazji to znakomita okazja do poprawy swojej pozycji na rynku pracy. Zabiegi wykonywane są zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak i gabinetach SPA. Daje to dość dużą swobodę wyboru dogodnego miejsca pracy. Zdobyte umiejętności, które potwierdzają certyfikaty w językach polskim i angielskim, pozwalają na podjęcie pracy na terenie Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej.

Warunki

W Instytucie Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux gwarantujemy indywidualny dobór terminu kursu. Wystarczy zarezerwować miejsce w dogodnym terminie i dokonać opłaty za szkolenia, aby móc swobodnie uczestniczyć w zajęciach.

Szkolenia dotyczące mikrodermabrazji stają się coraz ważniejszym punktem zawodowego kursu kosmetycznego. Rosnące znaczenie tego zabiegu w salonach kosmetycznych i gabinetach SPA sprawia, że osoby potrafiące je wykonać są cennymi pracownikami. Instytut Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux daje również okazję poznania tych umiejętności w czasie zawodowego kursu mikrodermabrazji w Warszawie. To znakomity sposób poznania się z tą metodą, która pozwala na widoczną poprawę wyglądu skóry oraz redukcję blizn i przebarwień.