Menu

Zawodowy kurs Mama w gabinecie kosmetycznym

Program

W czasie szkolenie uczestnicy dowiedzą się:

 • jak przeprowadzić wywiad i prowadzić kartę klienta,
 • jakie są najczęstsze wskazania i przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu u kobiet w ciąży i karmiących piersią,
 • jak dostosować rodzaj stosowanego peelingu do wyjątkowego charakteru klientki i jak dobrać najodpowiedniejszy sposób aplikacji,
 • czym wyróżniają się klientki:
  • w czasie trwania ciąży,
  • w trakcie połogu,
  • w okresie karmienia piersią.
 • jakie rodzaje masek kosmetycznych można stosować u kobiet w ciąży i jak należy je aplikować,
 • jakie zabiegi z wykorzystaniem aparatury specjalistycznej (np.: lasera, ultradźwięków, dermarollera, czy meozporacji) można wykonywać u kobiet w ciąży i w okresie laktacji,
 • jak odpowiednio przeprowadzić masaż ciążowy,
 • jakie zabiegi mogą być wykonywane na ciele kobiety w ciąży – wraz z uwzględnieniem ich specyfiki i wyjątkowych metod przeprowadzania,
 • jakie zabiegi mogą być wykonywane na twarzy kobiety w ciąży – wraz z uwzględnieniem ich wyjątkowego charakteru i unikalnych metod przeprowadzania.

Program kursu jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Instytutu Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

Zalecenia

Szkolenie z zabiegów kosmetyczny podczas karmienia i masażu ciążowego jest skierowane do osób, które już posiadają ukończony kurs kosmetyczny, szkołę kosmetyczną lub posiadają wiadomości z tej dziedziny. Wszystko dlatego, że kurs omawia zaawansowaną problematykę z zakresu kosmetyki i pielęgnacji.

Warunki

Szkolenie w Instytucie Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux jest dwudniowe i odbywa się w godzinach od 8 do 16. Po zakończeniu kursu każdy jego uczestnik otrzyma certyfikaty w dwóch językach: polskim i angielskim.

Promocje

Absolwenci kursu kosmetycznego, który przeprowadzany był w Instytucie Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux, mogą skorzystać ze specjalnej zniżki. Cena szkolenia wynosi wtedy 750 zł!

 

267b1948fa84309bc99f9c0289cabe44_XL

Zabiegi kosmetyczne u kobiet w ciąży i karmiących piersią muszą być wykonywane ze szczególną uwagą i troską o klientkę. Masaż ciążowy wymaga całkiem innych umiejętności. Właśnie dlatego powstał zawodowy kurs mama w gabinecie kosmetycznym, który odbywa się pod czujnym okiem specjalistów Instytutu Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux w Warszawie. W związku z wyjątkowym charakterem tego kursu jego uczestnicy muszą posiadać ukończony zawodowy kurs kosmetyczny. To dwudniowe szkolenie pozwala poznać specyfikę przeprowadzania zabiegów kosmetycznych w tym ważnym okresie życia kobiety. Szczególnie istotne jest bezpieczeństwo w czasie trwania całego zabiegu – od przygotowań po pielęgnację skóry po jego zakończeniu. Kursanci zdobędą niezbędną wiedzę teoretyczną i będą mieli okazję także przećwiczyć praktyczne umiejętności.