Menu

Kurs Wrappingu bandażem

Program

Jednym ze szkoleń wchodzących w skład zawodowych kursów wellness i spa jest szkolenie wrappingu bandażem. Podczas tego kursu dowiesz się, jaki wpływ na tkankę tłuszczową ma stosowanie tej metody. Poznasz kosmetyki, które są niezbędne do wykonania tego zabiegu i dowiesz się więcej o ich właściwościach. Nauczysz się stosować odpowiednią technikę owijania ciała bandażem elastycznym tak, aby zabieg był jak najbardziej skuteczny. Każdą z czynności będziesz mogła wykonać na modelce w celu trenowania umiejętności praktycznych.

Warunki

Aby przystąpić do kursu z elektrostymulacji należy spełnić tylko jeden warunek., tj. wybrać dogodny dla siebie termin i opłacić pełną wartość kursu. Na szkolenie musisz stawić się w placówce naszego instytutu kształcenia Beauty Lux w Warszawie.

Kadra

Wszystkie kursy kosmetyczne, które są dostępne w naszym instytucie, są prowadzone przez zawodową kadrę. Tak samo jest w przypadku kursu wrappingu bandażem. Każdy z naszych wykładowców może pochwalić się szeroką wiedzą w zakresie swojego wykształcenia. Nasi szkoleniowcy to ludzie, którzy poszerzają swoje horyzonty i nabywają nowe umiejętności po to, aby jeszcze lepiej przekazać Ci swoją wiedzę. Jesteśmy pewnie, że zarażą Cię swoją pasją, jaką jest kosmetologia. Nie zwlekaj dłużej i już teraz zapisz się na kurs wrappingu bandażem.

Wrapping bandażem to zabieg, który należy do grupy zabiegów wspomagających wyszczuplanie oraz modelowanie sylwetki. Z jego pomocą można skutecznie spalać tkankę tłuszczową, dążąc do uzyskania wymarzonej figury. Zabieg zasadniczo składa się 2 części. Pierwsza z nich skupia się na nałożeniu na skórę kosmetyków pielęgnacyjnych, które może cechować działanie wyszczuplające, modelujące, ujędrniające lub antycellulitowe. Druga część zabiegu to bardzo szczelne owinięcie ciała bandażem elastycznym.