Menu

Warsztaty samodzielnego tworzenia peelingów

Program

Jednym ze szkoleń wchodzących w skład specjalistycznych kursów wellness i spa jest szkolenie peeling. Kurs ten to kompendium wiedzy na temat peelingów oraz ich różnych rodzajów. Dowiesz się na nim, jak dobrać odpowiedni peeling do danego rodzaju skóry. Poznasz także działanie oraz właściwości wybranych składników naturalnych, z których będziesz mogła samodzielnie wykonać peeling do ciała. Oprócz tej wiedzy teoretycznej podczas kursu zdobędziesz także umiejętności praktyczne. Zaprezentujemy na modelce, jak prawidłowo wykonać peeling ciała. Dzięki szkoleniu będziesz mogła wzbogacić swoje kosmetologiczne CV.

Warunki

Aby móc przystąpić do kursu robienia peelingu musi zostać spełniony tylko jeden warunek. Należy wybrać dogodny dla siebie termin kursu i dokonać pełnej opłaty. Na wszystkie szkolenie zapraszamy do naszego instytutu kształcenia Beauty Lux w Warszawie.

Kadra

Wszystkie kursy kosmetyczne w naszym instytucie prowadzone są przez prawdziwych zawodowców. Kurs robienia peelingu potwierdza tę teorię. Zatrudniamy wykładowców, którzy nie tylko potrafią skutecznie przekazać swoją wiedzę, ale także są zdolni do zarażania kursantów pasją, jaką jest kosmetologia. To ludzie, którzy nieustannie poszerzają swoje horyzonty, aby być zawsze na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Ważna jest dla nas wysoka jakość szkoleń, dlatego dbamy o to, aby były one prowadzone przez prawdziwych specjalistów. Nie musisz jednak wierzyć nam na słowo. Przekonaj się sama i już teraz zapisz się na kurs szkolenie z robienia peelingu.

Peeling to zapewne pojęcie znane niemalże każdej kobiecie. Zabieg peelingu wykonywany jest za pomocą najróżniejszych środków w zależności od tego rodzaju skóry, jej wrażliwości czy też dodatkowych efektów, jakie chcemy uzyskać. Jego głównym celem jest natomiast usunięcie martwego naskórka tak, aby pobudzić w skórze procesy odbudowy niezbędne do zachowania jej zdrowego i młodego wyglądu.