Menu

Kurs elektrostymulacji

Program

Jednym ze szkoleń wchodzących w skład kursów wellness i spa jest szkolenie z prezentacji urządzenia do elektrostymulacji. Kurs ten pozwoli Ci przede wszystkim zapoznać się z urządzeniem wykorzystywanym w tym zabiegu. Nauczysz się jego obsługi i dowiesz się, jak użyć go przy najbardziej problematycznych częściach ciała. Kurs elektrostymulacji da Ci również możliwość wykonania zabiegu na modelce. Zdobędziesz na nim niezbędną wiedzę, która pozwoli Ci wzbogacić swoje CV o nowe umiejętności.

Warunki

Aby przystąpić do szkolenia z elektrostymulacji należy spełnić 2 podstawowe warunki:

  • wybrać dogodny dla siebie termin i opłacić pełną wartość kursu,
  • być dyspozycyjnym na szkolenie w wybranym terminie

Wszystkie szkolenia odbywają się w placówce naszego Instytutu Kształcenia Beauty Lux w Warszawie.

Kadra

Wszystkie dostępne w naszym Instytucie zawodowe kursy kosmetyczne są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Szkolenie elektrostymulacji nie jest tu wyjątkiem. Każdy z naszych wykładowców to specjalista w swojej dziedzinie. Nasza kadra nieustannie szkoli się i zdobywa nowe umiejętności, aby móc przekazać Ci jak największą dawkę wiedzy, jednocześnie zarażając Cię pasją, jaką jest kosmetologia. Jesteśmy przekonani, że dostrzeżesz w naszych wykładowcach zaangażowanie i pasję, które są niezbędne do skutecznego przekazywania wiedzy. Zapisz się na kurs elektrostymulacji już teraz!

Elektrostymulacja to rodzaj zabiegu, do wykonania którego wykorzystywany jest prąd o niskiej częstotliwości. Pod wpływem takiego impulsu powstaje w mięśniach skurcz. Taką samą reakcję w ciele powodują ćwiczenia fizyczne. Oznacza to, że nie trzeba spędzać długich godzin na treningach w siłowni. Elektrostymulacja pomoże osiągnąć niemalże identyczne efekty. Pomaga także w walce z tkanką tłuszczową w sposób punktowy. Może pomóc usunąć ją z tych miejsc, które są najbardziej problematyczne podczas odchudzania.